| mateisitudor a întrebat:

Cum as putea intra in conversatie pe Instagram cu o fata cu care nu am vorbit niciodată? Cum as putea începe conversatia si cum as putea sa o continui?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să poți, ia praf de putut. Se găsește fără rețetă. Cere curajomicină.

| Ineys a răspuns:

Https://i.redd.it/p2ngcgvroc251.jpg
Ii trimiti un meme d-asta.

| Iote a răspuns:

Incepi cu comentarii referitoare la postarile sale. Apoi, vezi tu in functie de cum iti raspunde si cum decurge conversatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideal ar fi să te orientezi pe ce subiecte îi plac din postările personale de pe Instagram apoi să deschizi un subiect care cu siguranţă ar captiva-o şi prin care i-ai câştiga atenţia şi simpatia.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Fă tot posibilul ca întâi să vă intersectați în viața reală.

| Michaeel a răspuns:

Dă-i mesaj, fetele sunt mai timide și le este mai greu pana se obișnuiesc cu tine. Dacă vrei ca și conversația sa continue ar trebui sa nu te oprești din a da mesaj și sa nu o lași pe seen.

| PsyhoChild a răspuns:

Raspundei la story-uri.