| adryan_1787 a întrebat:

Unde lucrez a venit o fata noua si este foarte dragutza.tot timpul imi zambeste se tot uita dupa mine.credeti ca ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| alexutz111111 a răspuns:

Ai o singura modalitate sa afli invit-o undeva dupa servici ceva simplu o cafea un suc etc si afla cat mai multe despre ea asa o sa iti dai seama daca iy place de tine sau nu daca stai fara sa faci nimic sansa o sa treaca pe langa tine cel putin eu nu am ezitat niciodata cand a fost vorba de o fata care imi placea si de cele mai multe ori totul a iesit cum am vrut eu big grin

5 răspunsuri:
| Piticutsss a răspuns:

Cred ca da happy. Tu o placi pe ea? Daca da, de ce nu incepeti sa aveti cat mai des conversatii?! Invit'o la un suc dupa lucru sau in timpul liber. Discutati, vorbiti. Poate o sa iasa ceva tongue Multa bafta.

| Allexandraaa a răspuns:

Categoric DA! love struck

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Nie! Cand se uita la tine ii vine sa rada de nu mai poate da e finutza si doar zambeste. Glumesc fata te place daca iti zambeste si se uita la tine tot timpul si se mai joaca si cu parul in timpul acela sigur te place!

| LuckForMeAgain a răspuns:

Frate nu te lua dupa asta niciodata laughing, orce fata se comporta diferit probabil te simpatizeaza sau asa e ea cu toata lumea. Sfatul meu ca sa iti dai seama mai usor vezi cum se poarta si cu altii nu numai cu tine fa o comparatie intre cum se poarta cu tine si cum se poarta cu altcineva. Parerea mea este ca nimeni nu iti poate spune asta 100% doar daca cunoaste fata foarte bine big grin asa ca doar tu poti sa iti raspunzi 100%. Bafta tongue

| onelove12 a răspuns:

Da cred ca te place sau doar vrea sa te faca sa te simti tu bine