| sunmiley a întrebat:

TPU! Imi place tare mult de un baiat, de aceiasi varsta ca mine. Dar am o colega in clasa care inca il place(au fost impreuna) si el o place...sad
Ce sa fac? Va rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| superiulia3 a răspuns:

Asculta! Tu pentru ca sai placi lui trebuie sa fi de necucerit fiindca baietilor le plac fetele care cum se spune in rusa:Недаступная.

| sunmiley explică (pentru superiulia3):

thumbs up Mda bun raspuns dar eu vroiam sa ochesc alt punct...Nu stiu cum sa zic.Mersi oricum.

5 răspunsuri:
| Zambaretu1 a răspuns:

Incearca sa-i tragi ma mult atentia acelui baiat, sa comunicati.
Dar el stie ca-l placi?

| superiulia3 a răspuns:

Stii nu aatrage la el atentie nu il atinge nicicum nu vorbi de el si nici cu el. Daca el va vedea cum esti el va incepe a vorbi cu tine dar apoi incearca si tu sa vorbesti cu el cel mai important este ca trebuie de 100 sa te gindesti si apoi sa vorbesti mai ales cu o persoana pe care o placi trebui sa ii arati prin orice fel cit esti de desteapta de frumoasa.Eu stiu ca tu vrei sa vezi numaidecit metode de al il cuceri dar nu cred ca cineva mai poate sa dea un raspun la cerintele tale dar oricum pot sa-ti spun ca trebui sa te imbraci frumos si niciodata sa nu injosezi in fata lui si nici un baiat sa nu il palesti sanul bati poartate frumos si totul va fi ok.Succese!

| sabina_6278 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare / stiu cum este. Incearca sa fii draguta sau intai afla ce ii place la o fata si incearca sa fii tu acea persoana pe care si.o doreste.

| sunmiley explică (pentru sabina_6278):

Multumesc de raspunsuri, dar nu am idee chiar cum sa-l abordez...