| cleo23 a întrebat:

Buna TPU.Imi place un tip de mult timp. E mai mare de cat mine cu 3 ani ceva de genu.Sta langa mine deci ne vedem des, ne cunoastem oarecum, suntem cunostinte.Sunt rusinoasa cand il vad.De cate va zile il salut si el pe mine.Nu mai imi place de el numai cand il vad simt ceva.Si nu poate sa imi placa de alt baiat, degeaba zic ce dragut e ca tot la el ajung.Sunt fete care arata super, deci nu ma astept sa se uite la mine fiind mai mica.Nu ma intereseaza daca zice x sau y ca e urat pentru ca stiu ca nu e asa. Vreau sa mi-l scot din minte, dar nu stiu cum.sad

3 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Sfatul meu este; daca aveti sentimente reciproce sa profitati de acest lucru si sa fiti impreuna, iar daca tu te incapatanezi sa-l scoti din minte incearca sa te indepartei de el cat poti de mult...dar repet cel mai bine este sa fii alaturi de el.

| gaby_1815 a răspuns:

Am o intrebare ca sa pot sa iti raspund:cati ani ai si el cati ani are?

| maria_1344 a răspuns:

Incearca sa iti faci ordine prin ganduri,poate tu ai sentimente pentru el, dar incerci sa te minti pe tine insati, gandeste-te bine si daca ti la el cred ca ar fi bine sa ii spui...