| Ovimax a întrebat:

Buna TPU

Imi puteti da cateva sugeti referitor la numele unui site pe care urmeaza sa-l fac?

tema site-ului ar fi ceva cu chat, muzica (mai mult pentru chat)

funda pentru cel mai bun nume happy

Răspuns Câştigător
| DimiSiAtat a răspuns:

Buna iata cateva sugestii;
i-numele tau ex. i-laura
chat and music4you
chatis
memories
do-re-mi-chat
chat &music
Me U Sing I

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Cateva variante ar fi music_telltale, chatterbox, muzica&vorbe...
tu cu ce iti vei face site-ul? eu imi fac blog cu ucoz.ro si sunt foarte multumita de ei. cel mai mare atu e ca au forum. ucoz.ro, care, pentru incepatori este foarte util.
spor

| Ovimax explică (pentru Brotacelul):

Si eu tot cu ucoz. poti sa imi dai id de mess al tau? banuiesc ca sti mult mai multe despre site-uri decat mn...as vrea sa ma ajuti pas cu pas daca vrei. :q

| Ovimax explică (pentru Brotacelul):

Si eu tot cu ucoz. poti sa imi dai id mess al tau? banuiesc ca sti mult mai multe despre site-uri decat mn...as vrea sa ma ajuti pas cu pas daca vrei.

| Brotacelul a răspuns (pentru Ovimax):

Si eu sunt inca la inceput happy lasa-mi mesaj cu problemele pe care le intampini si daca te pot ajuta cu ceva, cu mare placere happy