| Sallam a întrebat:

Buna TPU imi puteti da niste idei sau sfaturi cum sa castig la pariuri sportive.De obicei nu prea castig tot timpul 2-3 meciuri numi iasa si mi se duce tot biletu.PS eu pun ca Casa Pariurilor.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Chrisz a răspuns:

In primul rand, totul depinde de noroc.Te sfatuiesc sa urmaresti echipele, sa studiezi statisticile, sa fii atent si la cote.Incearca sa joci 3-4-5 meciuri pe bilet pe o miza mai mare, asa ai sanse mari sa castigi.Succes!

| Sallam explică (pentru Chrisz):

Multumesc Chrisz

| Chrisz a răspuns (pentru Sallam):

Nu ai pentru ce si bafta la castiguri!

3 răspunsuri:
| digda a răspuns:

Www.pariorul.net uita-te aici