| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune si mie cum sa imi schimb parola de la mess?

1 răspuns:
| doolshemady17 a răspuns:

Buna! Trebuie sa intri in mail, undeva sus in stanga iti scrie Hi (sau in limba in care ai mail-ul),( si numele tau) dai click pe sageata aceea si iti dechide o mica fereastra si iti scrie profil, contacts si acount info. Dai click pe acount info, o sa iti deschida o alta pagina si acolo o sa scrii mail-ul si parola dupa ce scrii mail-ul si parola iti descide o alta pagina unde sunt scrise mai multe informati legate de id-ul tau mai jos scrie '' schimba parola'' dai clic si scrii parola vechie si de 2 ori parola noua. Sper ca te-am ajutat! finditsabatting eyelashes