| Alexaacrs a întrebat:

imi puteti spune si mie daca din numele Cristina se poate ajunge cumva la Ana ca sa il pot transforma in Anne? Va rog frumos, raspuns urgent, ador numele acesta Anne si as vrea sa il folosesc ca nume pentru facebook, dar atata timp cat de la numele Cristina nu se poate ajunge la Ana, nu am cum, DACA SE POATE AJUNGE LA ANA VA ROG FRUMOS SA EXPLICATI CUM..Multumesc frumos, fundita :*

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Aane

♥▒♥*Ann3♥▒♥*

°o.O Cristinik.Anne O.o°

(¯`·._) Anne C (¯`·._)

♥ ♥. Anne.♥ ♥

●▂● CRy.Anne ●▂●

.Me Anne.

nu mai am idee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CristieAnnehappy

| Eirina a răspuns:

Pai uite: Cristiana(sora mea se numeste Cristina insa ii mai spunem si cristiana) si deci de la sfirsitul numelui cristiana luam doar ana...shi asa poti prescurta numele in anna sau anne daca asa de mult iti place.Eu la fel am ajuns de la numele irina la eirena, eirina si altele chiar imi spun multi si irra happy sper ca te-am ajutat macar citushi de putin happy te pup :*