| Alexaacrs a întrebat:

Buna TPU ce idei pentru facebook ati sugera pentru numele Alexandra sau Cristina? Pe langa aceste sugestii imi puteti da vreo idee pentru una din aceste nume cum a fost facut la acest nume Ana si s-a transformat Anne..sau de la Cristina nu se poate ajunge cumva la Anne prin diferite metode? daca da, explicati..Multumesc frumos si astept raspunsul cu cele mai frumoase sugestii pentru a da fundita :* P.S: Nu vreau raspunsuri gen Pune-ti numele tau real sau ale prostii, alegerea mea a fost sa nu fac asta deci nu aveti de ce sa comentati astfel degeaba si in plus. Pupss

2 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

CristAl

| Eirina a răspuns:

Deci poti sa iti pui numele Cristi(anna) sau Cristi(anne) daca vrei si iti place happy sau daca vrei poti pune (crist)&(alex) sau CrIsTaLeX* sper ca te-am ajutat happy