| Like2 a întrebat:

Buna TPU.Imi puteti spune si mie nume pentru o pagina de facebook pentru fete.Prima data am avut numele Everything will change dar cu multe semne si o admina l-a sters si a pus nume girl. Puteti sa imi spuneti un nume dragut cu cateva semne. Multumescc! Fundaaa

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Trendy girls, sweety girls,dream land, mirrages, moonlight,Innocent girls,micul meu univers, Castelul de vise, magic love, magia iubirii, etc. ar fi cateva nume pentru pagina ta, ce zici?

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai trebuie sa ai ceva specific, sa te reprezinte, si sa ne zici pe ce vrei sa te axezi adica un domeniu sau viata de zi cu zi cu poze prietenii sau ceva de acest gen su sfatul meu e sa iti postezi un nume nu si semne ca nu e un id! De aceea astia iti fac probleme!

| Like2 explică (pentru superdorex):

Eu vreau o pagina pentru fete nu facebooku` meu personal

| superdorex a răspuns (pentru Like2):

Trendy girls, sweety girls,dream land, mirrages, moonlight,Innocent girls,micul meu univers, Castelul de vise, magic love, magia iubirii, etc. ar fi cateva nume pentru pagina ta, ce zici?