| Kiduletsss a întrebat:

Imi puteti spune site-uri pentru haine, frizuri.etc pentru Sims 3 si cum se downladeaza sau folosesc!
M. s Anticipat!
P. S Fundita si Vot!

Răspuns Câştigător
| Tsiitsix3 a răspuns:

Www.thesimsresource.com Dai pe ce sims ai alegi de mai jos ce vrei de ex. makeup...sau hair.dai la free( adiq gratis) si acolo e un dala de sims sunb frizura pe care o vrei.dai pe el sj l-ai descarcat:x tii pup:x fundha?;;):X

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Www.modthesims3.com
www.rosesims3.net
www.xmsims.com
www.peggyzone.com
www.raonsims.com/
www.simscave.com/
La unele trebuie sa iti faci cont, dar asta nu-i mare scofala.
De downloadat dai unde vezi ca iti scrie downloads o_O.
De folosit ai nevoie de Helper Monkey
http://www.modthesims.info/download.php?t=344611
Ca sa poti sa le vezi in sims 3, iti da si instructiunile pe site cum sa folosesti.
Mult noroc!

| MenInShadow a răspuns:

Http://www.lorandiasims3.com/
Te duci in "My documents", gasesti carpeta jocului sims 3, intrii acolo, si trebuie sa fie o carpeta "download" sau "downloads". Daca nu e, o faci tu, si tot ce descarci de pe site, pui acolo. Sau daca o sa fie direct cu instalare nu te mai obosesti, norocu tau :) Funda?:X

| Aasdfghj a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa ai cont pe site-ul oficial si sa bagi un cod de pe cd jocului. deci daca l-ai luat de pe net nu cred ca merge

| Stellawinxclub a răspuns:

Www.sims3.com Dai la The Exchange si alegi ce vrei sa descarci dupa ce ai dat acolo dia ADD TO GAME si dupa dai install si ti se installeaza sper sa iti placa