| kencarson a întrebat:

Credeti ca ar fi ok sa merg cu yeezy slides la școală? Am mai vzt colegi purtând anul trecut și nu le-a zis nimeni de rau

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca picioarele tale nu emană miros de levănțică, poți merge.

Răspuns utilizator avertizat
| ILikeBlackCats a răspuns:

Daca nu iti iei mare bullying de la cei cu jordani, da

| kencarson explică (pentru ILikeBlackCats):

Mai bine merg descult decat cu j1

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru kencarson):

Asa te vreau

Răspuns utilizator avertizat
| okgenlol a răspuns:

Dacă ai observat că alți colegi au purtat Yeezy Slides la școală și nu au avut probleme, probabil că și tu ai putea să le porți fără să fie o problemă. Cu toate acestea, este întotdeauna bine să te asiguri că respecteți regulile școlii cu privire la îmbrăcăminte și încălțăminte, pentru a evita orice inconveniente.