| DemyAcm a întrebat:

Imi spune cineva unde as putea sa invat iluzionism, daca exista ceva scoala sau ceva in Romania pentru asta? Sau exista anumite carti din care as putea sa invat cate ceva despre iluzinosm, mentalism etc? Daca exista carti, pe care mi le recomandati?

Multumesc mult pentru ajutor. Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Despre Iluminism: te duci frumos la biblioteca din orasul tau, daca nu esti inscris, te inscri, intrebi bibliotecara sa iti dea carti despre ceea ce vrei tu gen Iluminism; le imprumuti si citesti big grin

1 răspuns: