| Anka_2708 a întrebat:

kiss

imi spuneti va rog cu ce as putea sa ma dau pentru disparitia acneei/cosurilor?
am incercat tot felul de produse de la farmacie dar nu prea s-au vazut rezultate, asa ca as vrea ceva natural, sa imi prepar acasa. va rog mult de tot spuneti-mi ceva masti sau altceva cu ce as putea sa ma dau ca sa imi dispara cat mai repede...

multumesc! kiss

Răspuns Câştigător
| lol1232 a răspuns:

Acneea este din cauza prafului zilnic este bine sa te speli pe fata de 3-4 ori pe zi daca este ceva mai grav dar ca sa dispara iti garantez ca daca dai cu tinctura de propolis vor disparea si sa te speli pe fata bafta

2 răspunsuri:
| Madalina_9555 a răspuns:

Masti nu stiu... dar mi-e mi-au disparut cosurile cu Zynerit si Skinoren!
Incearca si poate vor avea si la tine efect!

| 4ndreea a răspuns:

Mergi la dermatolog, da rezultate. Am un coleg acre era plin de cosuri pe fata, iar intr-o luna rezultatele se vad. :*