| AlterEgoEva a întrebat:

In 8 zile am 3 majorate: un baiat si 2 fete, nu stiu ce cadouri sa le iau, pentru ca vreau sa fie ceva memorabil cat de cat. La fete mai e cum mai e, dar baiatul e pretentios, nu ceas, nu bricheta, nu ochelari, e genul mai dur, dar totusi o poezie l-ar da gata, poezia e facuta, dar altceva mai special ce?
Astept recomandari atat pentru baiat cat si pentru fete.

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

La baiat poti sa ii cumperi:
- un bilet la un concert
- un filmulet cu urari de la cat mai multi oameni. Ca aici de exemplu http://www.surprizewow.com/filmari/o-mare-de-urari/
- rezervare pentru un masaj la un salon specializat

| AlterEgoEva explică (pentru andru10best):

Eu mai astpept inca o seara, dar nu stiu daca rezist sa nu-ti dau FUNDA. E geniala ideea cu LMA de la cat mai multe persoane, e exact genul lui.

| andru10best a răspuns (pentru AlterEgoEva):

Multumesc frumos!