| DubstepQueen a întrebat:

In clasa a 5-a doamna diriginta (prima data) mi-a pronuntat gresit numele.De atunci toti imi ziceau asa. straight face Acum cei din clasa mea au incetat, dar ce de la clasa a 7-a A isi bat joc in continuare straight face.Cum pot sa ii pun la punct fara ajutorul dirigintei, ca ea nu face nimic straight face

1 răspuns:
| Nibichan a răspuns:

Spunele sa sunt niste idioti si punele celor care isi bat joc nume haioase sa rada lumea de ei nu de tine, si mie mi so intamplat asta tot in a 5-a si acum nu isi mai bat joc de mine.