| Thisismee a întrebat:

In curand se aproprie ziua mea de nastere...Si nu stiu ce sa fac! Sa-mi tin petrecere sau sa merg in Ungaria la Aqua Splsh si la cumparaturi?
Ajutat-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| IngeraşVerde a răspuns:

Buna!
Sugerez sa mergi in Ungaria la Aqua Splsh si la cumparaturi! E mult mai bine asa, cand iti faci petrecerea colegii / prietenii iti vor intoarce casa cu susu' in jos.Asa te duci in Ungaria, iti cumperi un tort si-l mananci singura! Mergi la cumparaturi

2 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Ungariaaahappy

| Lovelyix a răspuns:

Eu spun sa iti ti ziua de nastere. Nimic nu -i mai frumos ca petrecutul in familie, chiar cu 3-4 colegi buni de ai tai. Costurile pentru Aqua Splsh sunt mari, fata de ce poti face in casa. Eu te sfatuiesc asa: ACASA LA DISTRACTIE! Te vei simtii minunat! La multi ani!