| anonimadinAlba a întrebat:

Buna TPU! In curand va fi ziua mea de nastere si nu stiu cum ar fi mai frumos, sa fac invitatii din hartie sau mesaj text pe messenger/Instagram?
Implinesc 17 ani si mereu am pus f mult accent ca tot sa fie ok de ziua mea

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as sugera sa mai amani ziua asta de nastere, inca un an, pana ai o varsta importanta, fiindca pandemia asta face numai rau si nu-i cazul sa faci petreceri si sa-ti imbolnavesti prietenii.

| sierra1 a răspuns:

ș-așa școala e acum face-to-face, dă-le invitații tipărite, impresionezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mi-aș face ziua. Dar dacă tot pui așa mult accent pe asta, de ce nu faci ca anul trecut? laughing

| VanillaQ a răspuns:

Daca doresti sa fie ceva mai putin intalnit, ai putea face o filmare prin care sa faci invitatia, si mai apoi le trimiti pe messenger/Instagram.
Daca ai putine persoane de invitat, poti spune numele persoanei in filmare.
Invitatiile din hartie sunt dragute si sunt o idee minunata daca te vei intalni cu toate persoanele inainte de ziua ta, sa le oferi invitiatiile.
La multi ani si o zi cat mai minunata!