| anonim_4396 a întrebat:

Oare ma place? Azi cel pe care il plac : ) se uita la mine, dar nu zambea, dar se uita chiar insistent. o fi de bine? iar cand ma uitam la el, ducea privirea in jos. saduneori sad
thinking

crying

Răspuns Câştigător
| SnicK a răspuns:

Incearca tu sa-i zambesti.
Mereu cand il intalnesti zambeste-i.
Si salutal.
Asta este unul dintre teste... daca el va incepe sa zambeasca inseamna ca i place de tine.
Noroc.

8 răspunsuri:
| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie, uneori il observ uitandu-se la mine si ma intorc atunci el se uita in alte parti dar niciodata nu am avut curajul sa fac eu primul pas, ma refer la discutii...

| shiningstar a răspuns:

Si eu sunt intr-o situatie de genul asta... el se uita la mine, imi zambeste, si tot incearca sa-mi atraga atentia, si mie imi place la nebunie de ellove struck, dar nu stiu cum sa incep sa iasa ceva...ca el e mai mare ca mine cu 2 ani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu st in aceeasi situatie, dar fi calma daca te place cu adevarat va face tot felul de lucruri sa se bage in seama, sati atrage atentia prin niste moduri mai...ciudate...sh daca zici ca te priveste sigur vede ceva la tine care il atrage

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai azi cand eram la o fata la clasa, se uita, iar cand trece pe langa mine nu se uita thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poate te place incearca sa aflii de la colegele lui ce crede despre tine si vei vedea dupa aia ce faci:dbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am un astfel de baiat si vreau sa iti spun ca unii barbatii sunt foarte ciudati. Si greu de inteles. Eu cred ca daca te privea insistent cred ca ceva ceva ii placea la tine. Totul depinde de tine. Apropiete de el si vezi reactia lui. Daca se bucura si vorbeste cu tine inseamna ca te place. Daca te va cauta asta e un indiciu si mai mare. Cred ca ai nevoie de timp si rabdare. Barbatii sunt ca niste copii mari pe care ii adopti. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci cand un baiat se uita fix la tine si dupa intoarce capu inseamna ca te placehappy

| Ekaterina a răspuns:

Am si exact aceiashi problema.am o saptamana de cand imi place de el.de fiecare data cand ma uit la el.imi zimbeshte si are un zimbet k nu-l pot uita.mi-a daruit si bratara lui pe care a purtatoo si mie imi place iar el a aflat si mia daruito oare ma place voi cum credeti.dar nu vrea sa-mi spuna.m-am despartit si de prietenul meu.dar el totusi nu stiu ce e cu el oare de ce nu imi spune ca ma place. sad