| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Buna dimineata!
De ceva vreme vorbesc cu fostul meu profesor de sport, cand imi era profesor se uita doar la mine, zambea, se inrosea cand ma vedea pe hol, facea glume, ma vedea si lasa privirea in jos..stiu privirea aceea aruncata cu "flacari" ce naibahee hee am 17 ani, el 23. Trebuia sa raman pe vara, desi alti profesori din liceu au lasat, el m-a trecut! Nu am dat o data pe la sport, chiuleam si veneam mai tarziu mereu. Dar niciodata nu se lua de mine, mereu cand imi vorbea normal, se uita in ochii mei si i se incalzea vocea.
Acum vorbim pe Instagram, el m-a bagat mai de mult in seama, mi-a raspuns la poveste, face asta in ultima vreme. Si ieri am vorbit, i am raspuns eu, deci practic doar asa comunicamlaughing cand imi era profesor nu vorbeam prin mesaje, acum ca nu imi mai e vorbim mereu...glumim, ii vorbesc cu tu, ii spun pe nume. E super dragut, are si glume mai perverse iar eu ii raspund tandu i peste nas, si cred ca asta ii place..adica ma provoaca, ma incita si ma enerveaza in acelasi timp, dar nu pic..sunt neutralaughing Se comporta ca un copil, si totusi vorbim..vad ca ii place sa vorbeasca cu mine. daca nu ii placea, nu ma mai cauta. Ce credeti? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...uite,daca zici ca vorbiti cu tu, ca a facut si glume mai perverse..inseamna ca sunteti ft apropiati, deci ai putea sa-i propui sa beti un suc/o cafea/o inghetata.Nu trebuie sa o faci sa sune ca o intalnire, ci doar ca o iesire intre prieteni....care ar putea sa evolueze

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dragut mi-ar placea sa fiu in locul tau.Pare o relatie frumoasa, asa ca nu lasa varsta sa fie un impediment.Un an bineinteles trebuie sa ai grija, sa nu-i provoci cumva lui necazuri. Dupa ce esti majora, te poti bucura pe deplin

| GeorgianaDiaconu explică (pentru anonim_4396):

Da, insa nu stiu cum sa ne apropiem mai multlaughing vad ca ii place, chiar si acum m-a bagat in seama cu unele prostioare, dar nu vreau sa fiu disperata desi simt nevoia sa vorbim mereu

| GeorgianaDiaconu explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult pentru timpul acordat!:*:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgianaDiaconu):

Pentru nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgianaDiaconu):

Pai...uite,daca zici ca vorbiti cu tu, ca a facut si glume mai perverse..inseamna ca sunteti ft apropiati, deci ai putea sa-i propui sa beti un suc/o cafea/o inghetata.Nu trebuie sa o faci sa sune ca o intalnire, ci doar ca o iesire intre prieteni....care ar putea sa evolueze

| P4rAd0x a răspuns:

Buna. El fiind major presupun ca, daca te gandesti la o relatie cu el, ar trebui sa fii si tu majora. In rest. daca tie iti place de el si lui ii place de tine nu vad care ar fi problema, pana la urma este ceva perfect normal, atat ca din punctul meu de vedere lucrurile ar trebui lasate sa mearga natural, fara sa insisti prea mult sau ceva.