| Chocolattex3 a întrebat:

In luna martie o sa merg in america. Aveti niste sfaturi legate de ce sa fac in 12 ore in avion ca sa nu ma plictisesc? Ce sa imi iau la mine? haine groase, subtiri?(stiu ca nu putem sa luam multe bagaje)

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Kate va hainee groase si restul subtirii :X in avion poti sa te joki kartii sa te joki p telefon big grin dar trebuie saa il ai p mod avion sau nu stiu daca ei voe ca telefoanee thinking Mie mi-ar fi frica sa merg cu avionu.l :-s baftaa Drum bun shii sa te distrezii \m/ :X

3 răspunsuri:
| AnggelikiMessinianBlood a răspuns:

La inceput poti avea haine subtiri...dar dupa vreo 3 ore se va face cam frig

| VIp_9373 a răspuns:

Ai pus intrebarea asta asa doar sa le faci in ciuda astora ca te duci in America. Este o intrebare cam prostuta, avand in vedere ca nu ai voie cu aparate electronice nu prea stiu poate sa te uiti pe fereastra (depinde si dupa loc), in afara de asta nu stiu ce ai putea face.

| TraimTotiPeOMingeRotundaNumitaPamant a răspuns:

Hey
poti s iti iei laptop; mp3, 4... thinking
sh haine subtiri pentru ca acolo este cald =p~ :X.winking