| SomePrettehGurl a întrebat:

Buna TPU.Scuzati categoria dar in categoria potrivita nu am primit raspunsuri.In octombrie incep facultatea si mi-ar placea sa ma schimb putin, sa zic asa. Cam ce geanta ar terbuii sa imi iau pentru facultate? Si daca nu va deranjeaza mi-ar placea sa imi spuneti si cum as putea sa ma imbrac sa fiu mai finuta si sa arat mai bine decat de obicei. Niste poze ar ajuta. In liceu tranteam o pereche de blugi pe mine si o bluza si gata. Vreau o mica schimbare de look. Va multumesc.:X

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Nu cred ca ai avea timp, cel putin daca ai ore dimineata n-ai sa stai in fiecare dimineata sa te machiezi, aranjezi etc. Parerea mea, si eu sunt in primul an de facultate, si inca din clasa a12a nu ma mai aranjam la scoala, pentru ca mi-era "sila" :P.dar uite totusi
http://www.121.ro/......gant-.html

http://www.google.ro/......tp?/imgres

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu stiu ca daca esti la facultate esti mai desteapta, nu mai putin desteapta. Doresti de la noi niste poze cu tine imbracata cu diverse haine? La facultate la fel vei tranti pe tine o pereche de blugi si o bluza. Numai daca facultatea e de stat, pentru ca nu vei avea timp pentru moda. Daca esti la facultate privata, situatia sta invers: multa moda, carte putina, bani sa ai ca sa dai.

| SomePrettehGurl explică (pentru neutrino):

Doresc de la voi niste poze cu diferse tinute. Daca am cerut asa ceva nu inseamna ca sunt mai putin desteapta ci pur si simplu inseamna ca as avea nevoie de niste sfaturi in moda. NU judeca aiurea si daca nu ai ce comenta, taci. Daca nu ma duc la o facultate privata nu inseamna ca nu trebuie sa ma aranjez. Daca asa esti tu nu inseamna ca asa sunt toti. Sper ca m-am facut clara.

| neutrino a răspuns (pentru SomePrettehGurl):

Da.Esti suficient de proasta.

| SomePrettehGurl explică (pentru neutrino):

Nu vreau sa ne targuim aici ca la usa cortului. Daca a cere sfaturi in moda ti se pare un lucru prostesc, imi pare rau, dar tu esti cel care da dovada de prostie. Sincera sa fiu nu iti dau mai mult de 13 ani la cum gandesti.

| neutrino a răspuns (pentru SomePrettehGurl):

Nu am avut colege asa de proaste ca tine la facultate. Continuand dialogul, nu ai facut decat sa-ti confirmi prostia. O zi buna.

| SomePrettehGurl explică (pentru neutrino):

Doamne rolling eyes

| SomePrettehGurl explică (pentru neutrino):

Ai ajuns la concluzia ca sunt proasta pentru ca am cerut sfaturi in moda? Esti de-a dreptul Patetic.

| neutrino a răspuns (pentru SomePrettehGurl):

Acesta este omul prost: cel care nici macar nu realizeaza ca e prost. Nu pentru ca ai cerut, ci felul cum ai cerut sfaturi in moda, plus ca nu esti in stare sa intelegi un text.

| SomePrettehGurl explică (pentru neutrino):

Eu cred ca tu ai chef de cearta si atat. Plus ca vrei sa demonstrezi ca esti ceva ce de fapt nu esti. Adica un om inteligent bine calculat. Esti pe dinafara.

| neutrino a răspuns (pentru SomePrettehGurl):

Tu, nu eu, ai intrat sa ceri sfaturi pe TPU, site specializat pentru prosti.

| SomePrettehGurl explică (pentru neutrino):

Ma faci sa rad. In general oamenii gandesc si apoi spun ce au de spus. Aminteste-ti ca si tu ai apelat la TPU cand ai avut nevoie de sfaturi/ajutor.winking Te-ai facut prost singur.

| neutrino a răspuns (pentru SomePrettehGurl):

Tu esti prostul, eu sunt platit pentru asta. Prostul tot prost ramane. Daca te uiti bine pe google ai sa vezi ca am dreptate.