| Kennedy97 a întrebat:

In primul rand, scuze categoria..in al doilea rand : cum sa imi fac asa numitul "tupeu" sa ii spun unei fete ca o plac?

Răspuns Câştigător
| DavidTTwowTT a răspuns:

Pff deci... nu inteleglaughing
Nu nu iti face griji. Nu inteleg ce e cu dragostea. Pur si simplu te face asa de slab.
Poi... iti place fata, bun.
Nu poti sa'i zici ce simti bun.
Daca si ea te place pe tine, ar trebui sa dea semne. Daca nu observi aceste"semnale" incearca totusi sa te convingi daca te place prin alte metode, nu stiu prieteni, colegi, poate intreband o prietena de'a ei. Daca nu te place, nu ar maia vea rost ba din potriva, ai fi trist si dezamagit, crezand ca nu meriti o fata ca ea, dar poate ea nu merita un baiat ca tine.
In caz ca ai observat si cel mai mic semnal, incearca sa te bagi cu ea in vorba. Daca nu ai vb cu ea deloc pana acum doar nu te astepti sa iti zica "Da vreau sa fiu prietena ta", daca ar face asta inseaman ca fata nua re caracter si umbla numai dupa baieti cu : Bani si doar dupa aspect si aparente. Odata ce ai facut o parere, incearca sa intri din ce in ce mai mult in tandreturi, aproprieri(ai grija la respiratie laughing) ) Te faci ca'i atingi mana, chestii de fete.Fii sensibil, fii cel mai bun prietensi chiar mai mult. Ascult'o, fa'o sa se simta sigura pe ea, pe tine, fa'o sa aiba incredere sa se simta bine.
Daca tot n'ai tupeu tot va trebui sa faci cunostinta cu ea, aproprieten de o prietena de'a ei.
Un sfat ar fi sa nu fi gogoman si sa nu te hazardezi luand'o cu "iubi" "iubito" "esti sexy", NU! Fii baiat nu bulangiu laughing scuzati expresia. Acum depinde si de fata.
Hai baftawinking

| Kennedy97 explică (pentru DavidTTwowTT):

Mersi mult de sfaturi!

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru Kennedy97):

Nicio problema frate, daca mai ai nevoie de ajutor ne auzim ok? happy Dai mesaj big grin Multa Bafta!

| Kennedy97 explică (pentru DavidTTwowTT):

Ok. am sa te tin minte ca un expert in chestii din astea big grin

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru Kennedy97):

laughing Daca zici tu. Si mie mi se pare ciudat. Daca te uiti la funditele mele majoritatea sunt castigate la intrebari de genul tau. Dar ironia e... ca eu chair nu am prietena laughing Desi recent am observat ca'mi place o fata f mult. Dar sti cum e, cine nu se pricepe, preda. laughing

| Kennedy97 explică (pentru DavidTTwowTT):

Ar trebui sa aplici raspunsul tau. laughing

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru Kennedy97):

laughing)

10 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Pur si simplu! daca chiar o placi pe acea fata du-te cu tupeu la ea si zii ca o placi..nu fa greseala de a pune pe altcineva sa o intrebe daca si ea te place caci acel cineva te-ar putea trada

| Krokodil a răspuns:

Imbata-te bine inainte.
gimme a hell yeah ffs.

| eleelena2300 a răspuns:

Te gandesti ca poate va afla candva asta si e mai bine sa ii spui tu.Sau gandeste-te ca nu ai ce pierde daca nu ii spui oricum nu obti nimic.

| CookieY a răspuns:

Intra in vorba cu ea, nu o aborda direct, o sa se sperie sau o sa te creada un ciudat, daca aveti prieteni comuni, roaga-i sa iti faca cunostiinta cu ea, si aranjati o iesire in oras cu prietenii vostri comuni, vorbiti etc, iar dupa spune-i si intreab-o daca simte la fel happy