| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de un model de discurs de sfarsit de clasa a 8-a... Am fost un elev cam problematic (doamna diriginta a spus ca voi ajunge la puscarie, deci va cam dati seama cat de rau am putut s-o calc pe nervi laughing ) si de aceea vreau sa arat profesorilor ca acesti ani au avut totusi un impact asupra evolutiei mele ca persoana si comportament.

Nu vreau sa fie un discurs pupincurist.
Multumesc anticipat big grin

2 răspunsuri:
| AGirlWithDreams a răspuns:

Daca vrei ti-l fac eu, pentru ca ma pricep. Dar am nevoie de mai multe detalii legate de anii de gimnaziu

| laptegros71 a răspuns (pentru AGirlWithDreams):

Spart tabla, daramat usa, cap spart.
Profesorii pe care i-am suparat au fost de romana, istorie, engleza, tehnologie, chimie, fizica. etclaughing