| danyella12 a întrebat:

Buna TPU(in special fetele), cand incepe ca ciclul menstrual sa nu mai fie asa abundent, sau mult, adica cand incepe sa curga mai putin?

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna! Mie de exemplu dupa a 3'a zi incepe sa imi vina din ce in ce mai putin. Acum depinde de fiecare fata si de organismul ei.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pai, prima zi nu mult, a doua si a treia e ceva mai abundent dupa din ce in ce mai putin... Fundabig grin

| alina_1226 a răspuns:

Fiecare fata/femeie care organismul in felul ei. mie: in prima zi imi curge putin, in a 2 a ma "rupe" apoi imi curge din ce in ce mai putin.ma tin max. 5 zile happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca dupa ce se regleaza, dat nu stiu si eu sunt la inceput.winkingwinking

| Lia09 a răspuns:

Depinde de fiecare fata. Sunt unele la care toata menstruatia se "manifesta" asa. La mine cateodata scade din intensitate din a3-a zi, altadata din a4-a, depinde.