| skriil a întrebat:

In ultimu timp,trec printr-o perioada proasta. Prietenii nu sunt prieteni, si nimic nu e cum trebuie. Mai mult, niste simptome ciudate au aparut. Nu am pofta de mancare deloc. Am slabit mult. Dimineata ma trezesc cu o stare de voma. E posibil sa fie vorba de anemie, sau anorexie? Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| ElStelaro a răspuns:

Anemie, sau poate sa fie niste dereglari de la stres sau mai ales de la intamplari grele prin care ai trecut in ultimu timp, iti recomand pentru sanatatea ta sa faci un control la medic.A sau lasate de bautlaughing