| Aquatinies17 a întrebat:

happy
In ultimul timp am fumat Dunhill negru și Davidoff rosu. In momentul de față nu le mai suport gustul și nu prea înțeleg de ce. Ați putea să îmi recomandați alte mărci de țigări?
Nu e nevoie sa îmi reproșați faptul ca fumatul e nociv, pentru ca sunt constienta de asta. Mulțumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| TanteMarianne a răspuns:

Dunhill alb davidoff alb, Kent core, pall mall albastru sau pall mall slim, Marlboro 10 cu biluță, Virginia, Vogue, sobraine albastru.

6 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna dimineata, draga! happy Incearca Winston alb, Pall Mall, Kent. O zi frumoasa si o saptamana minunata sa ai! Pa, pa!

| sierra1 a răspuns:

Încearcă "aer_curat_de_la_munte"

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru sierra1):

Tie ti-as da funda daca ar fi intrebarea mea rolling on the floor

| sierra1 a răspuns (pentru IoanaRoman09):

Să fim sănătoși, cu toții"

| mastadont a răspuns:

Eu doar davidof mai pot suporta, restul mi se par oribile, mai ales kent, am găsit într-o vreme cotoare de la frunzele de tutun și m-au scârbit.

| HadesSs a răspuns:

Poate e timpul sa te lasi laughing