| LaviniaFrone a întrebat:

in ultimul timp am o stare foarte proasta. nu mai am chef de nimic si eu iau lectii de muzica in particular dar acum
nu mai simt acea bucurie pe care o simteam la inceput cand mergeam. tot timpul am o stare de tristete si imi vine sa plang. ce sa fac? cum sa scap de starea asta?

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Trebuie sa îți dai seama care este motivul pentru care ești trist. Apoi rezolva aceasta problema. De asemenea e importanta atitudinea pozitiva.Un proverb spune ca o inimă vesela este sănătatea trupului.Deci,gandeste-te la lucrurile frumoase care se întâmplă intr-o zi și bucura-te alături de prieteni, familie etc.