| Crisstina07 a întrebat:

Eu si prietena mea cea mai buna vrem sa iesim in oras si vreau sa-mi dati idei ce am putea face tinand cont de faptul ca orasul este destul de mic fiind doar un munincipiu.

Răspuns Câştigător
| inimioarata a răspuns:

Pai nu stiu puteti sa va plimbati prin parc, sa faceti poze, sa vorbiti, sa mergeti la o prajitura sau ce mai ai tu in oras. Intreab-o si pe ea daca vrea sa faca ceva anume. Fundita?

3 răspunsuri:
| Miriam9 a răspuns:

La o cafea?big grin stati de vorba pana plouabatting eyelashesfunda?:*

| xXMomo185 a răspuns:

In ce oras? Cum ar putea cineva sa raspunda daca nu cunoaste locul.Ati putea sa mergeti la o terasa sau ceva de genul.La cumparaturi...nu prea pot sa va spun doar daca spuneti orasul.big grin

| Lynna a răspuns:

Puteti sa mergeti in parc. Daca avet mall puteti merge sa vedeti un film.