| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Inca de la inceputul verii am creat un document in Word unde am trecut date importante.Astazi pe la ora 19 am mai scris cateva lucruri in el si am savat modificarile.Acum am vrut sa intru si sa mai scriu si nu mai imi apare scrisul.Imi apar niste patratele goale pe orizontala.

Cum as putea recupera tot scrisul ala si ce s-a intamplat de a disparut tot?

Am mare nevoie de raspunsuri.Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| xqevilkissworldx3 a răspuns:

Daca ai scris cu diacritice, asta poate fi problema, fontul respectiv nu accepta diacritice.
A doua optiune ar fi ca tu ai scris cu un font (un stil de scris) si apoi l-ai sters, atunci si textul a fost sters automat. funda?happy

| BBAlyss explică (pentru xqevilkissworldx3):

Si nu pot face nimic sa il recuperez? si inca ceva ciudat: din word s-a transformat in notepad

| xqevilkissworldx3 a răspuns (pentru BBAlyss):

Incearca sa copiezi textul din notepad si dai paste intr-o casuta de pe messenger, gen adauga-te in lista ta de mess (daca nu te ai deja) si dai dublu click ca sa vorbesti cu tine cum ar veni, insa in loc sa scrii ce faci sau etc, dai paste la textul acela, sper sa mearga happy

| BBAlyss explică (pentru xqevilkissworldx3):

Nu merge, alta idee?

| BBAlyss explică:

Uite,cine imi garanteaza mie ca dupa ce iti dau funda imi spui? Daca ma poti ajuta ti-o voi da, doar sa fie ajutorul reciproc.Doar spune-mi te rog, erau lucruri importante

| V1sL0w a răspuns (pentru BBAlyss):

Da o poza unde ai scris documentul ala