| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg ceva straight face cand schimb scrisul la mess, adica si genul de scris si culoarea, scriu ca ele, dar daca dau signout si intru iar nu mai apar modificarile mele straight face nu stiu cum sa fac sa ramana mereu asa.
Plss spuneti-mi :]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai intra sus la Messenger-Preferences-Appearnace-Change fonts and Colors
Sper ca ai inteles
funda?

4 răspunsuri:
| Lipsa47 a răspuns:

Treb sa dai save as

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Pentru ca scrisul să rămână definitiv ( până la următoarea schimbare, bineînțeles ), te vei duce sus, în partea stângă și vei urma pașii următori : Messenger - Preferences - Appearence - Change Fonts and Colors, Ok.

Succes.
Pa-pa.

| TheAbletoloveyou a răspuns:

Pai in bara de sus de la mess unde e si "x"-ul dai pe "messenger" dai mai jos la "preferences" si acolo iti apare "Change Font& Colors." dai acolo si iti setezi scrisu permanent cum il vrei tu. si cand te plictisesti poti sa il schimbi. Si cand iesi si cand intri tot acelasi scris ramane cum l-ai setat. Sper sa iti fie de ajutor. happy :*

| pixie_5028 a răspuns:

Intra sus unde scrie "messenger" - acceseaza "preferences" - dup'aia "appearence" - "change fonts and colors" - "ok" - "ok" si gata!