| IsiR a întrebat:

Intrebare pentru baieti : prima data cand vedeti o fata, ca sa va indragostiti, cum trebuie sa fie fata? ( si moral si fizic)?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

1.Ar trebui sa arate bine la corp aia e si normal
2.Sa aibe parul lung si frumos in general asta ne atrage destul de mult
3.Sa te priveasca cu caldura si sa zambeasca putin
4. Daca te priveste si esti cu niste prietene incearca sa nu razi prea mult te va considera putin imatura
5. Daca il vezi destul de des incearaca sa il privesti fiindca ii vei starnii interesul si va incepe sa te priveasca si el nici nu va stii cand s-a indragostit de tine!
Sper ca te-am ajutat dai funda cadou de Mos Craciun te rog furmos:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super mega ultra extra sexy