| AndreiBrunet a întrebat:

Buna TPU : Intrebare pentru fete : tineti asa de mult la un baiat sa fie popular, cu multe like-uri pe facebook, sau si un baiat care nu este chiar asa de sociabil, dar nici timid nu este. In esenta, daca va place un baiat care nu este popular, ati vrea sa fiti cu el?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand iti place o persoana, chiar nu mai conteaza daca este timid, popular etc. Important este sa-ti placa, sa nu te faca de rusine in lume si...sentimentul sa fie reciproc.

| RainmakerX a răspuns:

Frate... asta ar insemna ca eu as ramane forever alone tinand cont ca intru pe facebook 1 data pe saptamana *daca nu mai rar* ^_^

Nimeni nu se uita la cate like-uri ai pe facebook. Daca iti place de cineva atunci iti place pentru felul sau de a fi sau/si pentru corp, nu pentru cate like-uri are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, daca imi place un baiat nu conteaza cate like-uri are pe facebook sau daca este sau nu o persoana populara.

| Rapperităă a răspuns:

Da,as sta cu un baiat care nu are like-uri. Nu cred ca sunt fete pentru care conteaza nr.ul de like-uri.