| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 2 intrebari pentru baieti happy, daca voi v-ati despartii de (fosta) iubita voastra, si inca v-ar mai placea de ea ...si tot si-ar pune poze noi de profil pe Facebook, v-ati mai uita la pozele ei ...bla bla? Si a doua intrebare, daca o fata vi se pare super frumoasa si o stiti de pe Facebook si asa putinel sa va cunoasteti, ii dati like-uri sau doar va uitati la pozele ei?

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Da, m-as mai uita la pozele ei pentru ca nu poti uita pe cineva niciodata!