| RoxxuInna a întrebat:

Intrebare simpla: Are gust bun lasagna? Raspundeti doar daca stiti daca nu nici sa nu dati click pe intrebare meatongue

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Foarte bun! Este carne tocata intre foi de paste,cu multe mirodenii,sos special si nu mai stiu ce! Am mancat prima data asa ceva in avion. Si de atunci,oriunde am ocazia, comand lasagnia. Am mancat si la mama ei, adica la un restaurant italian.Am gasit si la magazinele mari congelata! Se face foarte usor cea congelata. Am incercat sa prepar si eu acasa,am gasit foi pentru lasagnia si am facut eu o tocatura dupa o reteta de pe net, si un sos aproximativ la fel, dar nu a iesit gustul ce-l voiam!

| ombladon a răspuns:

Daca stii cum sa o faci este foate buna big grin