| Arabela333 a întrebat:

Intrebarea mea este:
Am o prietena foarte buna care cred ca este pe invers, de exemplu:
Mi-a zis in "gluma" sa o invat sa sarute
M-a intrebat ce imi place la ea
M-a apucat de "balcoane"
I-am zis in gluma ca m-am indragostit de ea si a raspuns ca si ea (si ea e indragostita de ea sau de mine? tongue )
M-a muscat de multe ori
Ma ia in brate
Can a dormit la mine a insistat sa doarma langa mine

Ce credeti, este pe invers sau asa se comporta? Sau poate crede ca sunt eu :O, si eu mai fac astfel de glume cu fetele dar nici chiar asa exagerate.

Răspuns Câştigător
| Thedarangelk a răspuns:

Heyy! Cel mai bine ar fi sa va uitați la un film care conține scene ce implică acte ale lesbiencelor cat si acte de romantism între băiat și fată. Filmul pe care ți l recomand e,, Embrace of the vampire''- filmul durează fix 1 ora jumate. Succes! Sa îmi zici în privat dacă a funcționat și pentru prietena ta

4 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Cum am putea sa-ti spunem sigur daca nu te cunoastem nici pe tine, nici pe ea?

| DumitruS a răspuns:

Este greu de lamurit. Niste poze sau o filmare cred ca ar elucida misterul.

| Metalheadforever666 a răspuns:

Cel mai probabil este pe invers.Rareori fetele fac asemenea "glume" perverse fata de prietenele lor.

| Matei-Andrei_Ionescu_2001 a răspuns:

Nu stiu, depinde unele fete mai fac glume mai perverse de exemplu unele fete pun mana pe fund altei feterolling on the floor.nu stiu intreab o