| habitsofmyheart a întrebat:

sunt indragostita de un tip din clasa mea de la inceputul anului, el a avut o relatie intre timp. dar acum e singur.
de ceva vreme se comporta frumos cu mine, imi vorbeste frumos, etc.
va dau exemplu de cum a decurs ieri o zi dintre noi.
ieri la sport, eu stateam pe banca, si el alerga si dintr-o data a venit si a stat langa mine, tin sa va spun ca pe cealalta banca era o tipa cu care el are mai mult contact, si se cunosc mai bine, dar totusi el s-a pus langa mine, am povestit, dupa s-a intors iar l-a alergat.
mai tarziu am avut 30 de minute pauza, a fost sa fumeze, dupa a venit, s-a tot uitat la mine, am mai povestit, a facut glume, eu eram cu inca o prietena pe care el de obicei nu o suporta, si ieri i-am zis sa nu se certe cu ea, macar pentru mine, si chiar asa a si fost, am ras toti 4 (eu, prietena mea, el, si prietenul lui) am povestit, dupa pauza ne-am dus in clasa, m-am asezat cu prietena mea in spatele lui, si el se tot intorcea la mine, radea, dupa nu stiu ce m-a apucat laughing am luat linearul si am inceput sa ma joc pe spatele lui gen, si s-a intors si a zis „ mai fa ca imi place " laughing si am ras amandoi, dupa cand am iesit de la ore, mi-a pus piedica, si era sa cad si atunci m-a prins de mana, dupa am asteptat autobuzul, eu cu prietena mea, si el era cu un grup de prieteni, si eu ma uitam tot timpul la el, dar el nici vorba sa se uite la mine, au trecut cam 5 minute, si s-a uitat la mine si mi-a zambit. cam asta a fost.
credeti ca ma place cat de putin? puppy dog eyes va rog fara batjocura.
funda.

2 răspunsuri:
| e1xtz a răspuns:

Ce fain e sa ai 13-14 ani...

| Anonima2620 a răspuns:

Ai 95% sanse cu el! Te place! Funda?