| JustMeAlexandra a întrebat:

Peste cateva zile este ziua celei mai bune prietene ale mele, si nu stiu ce cadou sa-i fac.Va rog sa-mi dati niste idei.Multumesc,dau funda! (Scuzati materia)

7 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Puteti sa va faceti bratari personalizate, tu sa ii dai cu numele tau si cea cu numele ei s-o pastrezi tu.

https://www.facebook.com/banadesigns?fref=ts

| JustMeAlexandra explică (pentru KMaddieK):

Multumesc frumos, dar totusi sa-i mai dau ceva.mi se pare putin doar o bratara (parerea mea) sad ar merge sa-i fac o poza cu noi doua si sa i-o pun in rama?

| KMaddieK a răspuns (pentru JustMeAlexandra):

Nu doar o poza, ai putea sa faci un colaj cu poze si sa il pui in rama. Sau sa pui o poza intr-o rama personalizata. Sau iti mai dau o idee, ulterior am vrut sa ii fac asta prietenului meu, dar nu aveam poze multe si nici prea mare inspiratie :

https://www.youtube.com/watch?v=agkcnFG1uP0. :)

| JustMeAlexandra explică (pentru KMaddieK):

Multumesc :* love struck

| KMaddieK a răspuns (pentru JustMeAlexandra):

Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| 03Didy03C a răspuns:

1.Exista cani cu mesaje. Prietena mea mi-a facut una cadou pe care scrie: Pentru cea mai buna prietena!
2. Un parfum
3. Un lantisor cu un pandantiv cu o inimioara, cu doua prietene sau chiar cu numele ei!
4. Pe langa ce ii vei lua fa-i o felicitare si scrie acolo cat de mult o iubesti!
5. Sau daca ai banuti poti lua 2 bilete la un concert!
Sper ca ti-am dat idei!