| ioana8213 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac celei mai bune prietene de ziua ei? Funda+cerere de prietenie.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna Ioana! Acum depinde si de cati bani dispui.
Uite cateva idei:

1.Un tricou personalizat cu voi 2
2.O fata de perna tot asa, personalizata cu o poza cu voi 2
3.Un lantisor frumos pe care sa scrie BFF
4. Un lantisor din acela finut in care pui poza cuiva drag...tu pui acolo o poza cu voi 2 daca alegi sa-i dai asa ceva
5. Produse avon daca ii plac
6. Daca stii ca are vreun hobby, pasiune ceva atunci ii poti lua ceva care s-o ajute in practicarea acestui hobby.

Pe langa aceste lucruri mai poti lua si ciocolata/bomboane de ciocolata, flori, diploma pentru cea mai buna prietena sau o felicitare draguta.

Tu esti prietena ei, deci tu stii ce ii place.
Succes!

| ioana8213 explică (pentru RainmakerX):

Multumesc mult. M-a ajutat mult sfatul acesta in comparatie cu celelalte. Am sa ma decid.

| RainmakerX a răspuns (pentru ioana8213):

Ma bucur ca te-am ajutat! Sper sa-i placa ce o sa alegi... big grin

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Un X6 cu tracțiune pe față.

Răspuns utilizator avertizat
| ale153 a răspuns:

Cel mai dragut e daca e ceva facut de tine, care sa ii arate ca te-ai gandit la ea. Si desigur, ciocolata nu strica niciodata. happy