| Mynni3 a întrebat:

La messenger cand vreau sa imi scriul id si parola imi apare un patratel negru, am schimbat messul dar tot imi apare asa si la skype.DE CE? Raspuns urgent dau FUNDA!happysadhappy(happy(happy(happy(

1 răspuns:
| Madalina921 a răspuns:

Buna. Poate ar fi folositor un print screen cu "patratelul negru" pentru ca nu imi pot da seama ce iti apare si mai exact unde. Dar pana una alta incearca sa dezinstalezi programele din Control Panel - Programs si apoi sa le iei din nou de pe internet. Bafta!