| Rafael_Boceanu_1998 a întrebat:

Nu imi mai apare bara de stare la Alcatel OT 991 si nu stiu ce sa ii fac (am incercat cu "dublu click" si tot nu merge)

1 răspuns:
| Astaroth36 a răspuns:

Salut!
Dacă nu îţi mai apare bara de stare în partea de sus şi nici cu un dublu click nu merge.
Încearcă varianta cu resetarea telefonului cu setările din fabrică, dar ai grijă să îţi muţi tot ce ai în telefon pe cardul de memorie, iar dacă ai contacte în telefon mutele în SIM pentru că dacă nu îţi muţi tot ce ai în telefon există riscul să rămâi fără datele lăsate în telefon.

Sper că ţe-am fost de folos?