| GameMaster23 a întrebat:

Salut, as dori si eu sa stiu ce ar trebui sa fac in deoarece nu imi merge click dreapta la metin2, ma refer cand dau pe un player click dreapta sa imi apara bara de sus cu "soapta, negot...". De curand mi-am facut si o breasla si nu pot sa invit in ea din cauza acestei probleme. Ce este de facut?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WaraAl3x a răspuns:

Te-ai jucat, sau s-a jucat cineva cu comenzile la tine. Io iti zic sa il reinstalezi.

| xXDuR3xX a răspuns:

Zi cum se numeste metinul.S`a iti explic

| SpeddMarkerr a răspuns:

Ca sa iti mearga, trebuie sa apesi clic pe rotita!

| CostyNitu a răspuns:

Mie mi se intampla la fel dar ma delogez si dupa imi merge perfect.