| Deasonyka a întrebat:

lucrez ca animatoare si stiu sa dansez foarte bine ma rog conteaza sa te misti din fund cel mai mult eu una am luat lectii de dans de aici http://www.youtube.com/watch?v=DX2RqeM0DfQ insa ma simt jenata de faptul ca nu sunt foarte flexibila, in sensul ca pot face podul cu platforme de 16cm din picoare dar nu pot face spagatul sau franghia si lucrul asta ma cam jeneaza lumea se uita la mine si asta i-mi da satisfactie dar vreau sa atrag, sa se uite lumea la mine ca la masini straine.Da faptul ca nu am exersat de la 16 ani atunci cand trebuia facut in mod normal spagatul acum la 20 de ani deja nu mai pot ca atunci cand incerc sa-l fac ma dor picioarele foarte tare si nu mi-le pot tine foarte drepte ca sa le intind maxim.Ma rog nu asta conteaza,ideea este ca, esti o animatoare proasta daca nu esti flexibila nu faci podul sau alte chestii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti, stai linistita, lumea te iubeste la orice bara prestezi. big grin
Pana la urma, ideea e sa iti poti alege un set de miscari pe care le stapanesti foarte bine. Poti evita unele care stii ca nu iti ies prea bine.

1 răspuns:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Daca poti face miscarea asta, e ok:

http://www.youtube.com/watch?v=IFE6DdIBUj8