| Didi908 a întrebat:

Luna aceasta nu mi-a venit menstruatia si nu am avut contact sexual, dar luna trecuta mi-a venit de 2 ori. Este ceva normal sa nu imi fi venit luna aceasta pentru ca mi-a venit de 2 ori luna trecuta? FUNDA happy

2 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Pai daca il ai regulat nu este ok, daca il ai rregulat si nu esti virgina si ai folosit anticonceptionale este posibil sa fie de la ele
2. daca ai ciclu neregulat este absolut normal, stai fara griji

| baxbunny a răspuns:

E normal stai calma! sunt schimbari hormonale, multor fete li se intampla, nu e nimic grav! daca chiar te ingrijorezi poti merge la medicul de familie si iti va zice el mai multe despre asta!big grin