| pisycutza1 a întrebat:

nu mi-a venit menstruatia luna trecuta, iar luna urmatoare mi-a venit, am avut contact sexual si nu stiu ce sa fac ajutati-ma plz.dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai sub 22 de ani corpul nu este pregatit pentru sex, nici psihicul.Este normal sa mai apara intarzieri, doar esti in crestere si hormonii iti joaca feste.
Ciclul peste sarcina vine mai inchis la culoare si putin.
Fa un test de sarcina.

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Fa un test de sarcina ca sa te asiguri. Daca erati protejati nu prea trebuie sa te ingrijorezi intreabati prietenul.Pa,pa

| Gabi19971983 a răspuns:

S-ar putea sa fii insarcinata! Fa un test de sarcina!