| Marbella188 a întrebat:

Daca acum 2 luni am avut contact sexual, dar luna trecuta mi-a venit menstruatia. Luna asta trebuia ieri, dar nu mi-a venit. E posibil sa fiu gravida?

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu esti gravida daca ai mai avut menstruatie de la contactul sexual si pana acum. Oricum nu e vorba de o intarziere mare. Nici un organism nu functioneaza intotdeauna ca un ceas elvetian mai sufera mici dereglari iti dai seama. Cel mai probabil menstruatia o sa ti apara cat de curand. Multa sanatate

| Anonima283 a răspuns:

Calmeaza-te. Daca ti-a venit luna trecuta nu ai cum sa fi. O sa iti vina happy