| Ramo_9106 a întrebat:

luna viitoare este ziua iubitului meu(17 ani) si inca nu stiu ce cadou sa-i cumparstraight face imi puteti da niste idei? tin sa precizez ca ii plac bataile, luptele...MMA( practica acest sport), K1 etc iar eu nu ma pricep. Ma gandeam sa-i cumpar ceva legat de lupte si nu stiu cethinking si nici de unde a-s putea sa cumpar. ( dau fundita pentru cea mai buna idee):X

Răspuns Câştigător
| Deutza_4524 a răspuns:

La multi ani!kisspoti sa-i cumperi o pereche de manusi de box... daca nu fa'i un tort pe care sa scrii "Pentru cel mai bun luptator" sau un tricou personalizat cu o poza de-a lui si sa scrii ceva...vezi si tu.Bafta!

4 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Nu stiu thinking nu e iubitu meu :p tu esti cea ami in masura

| andrei a răspuns:

Nu stiu thinking nu e iubitu meu :p tu esti cea ami in masura

| andrei a răspuns:

Nu stiu thinking nu e iubitu meu :p tu esti cea imi in masura

| foxi a răspuns:

Un chimonou de lupta cred ca i-ar placea!