| Robert061992 a întrebat:

Buna TPU.luni dau proba practica la scoala de soferi(condusul) si imi este cam frica.am luat sala cu 23 de puncte.Instructorul si tatal meu imi spun ca conduc foarte bine... dar stiu ca multi pica aceasta proba. cei care ati mai dat cum vi se pare este greu? cat timp va tine? sunt severi examinatorii?

Răspuns Câştigător
| alle11v a răspuns:

Daca tatal tau si instructorul iti spun ca conduci bine, iar tu nu crezi, ascultai!

nu sunt toti severi, acum depinde... o sa incerce sa te prinda cu faze de genul "depaseste"-iar tu esti pe pud sau in curba...nu le raspunde obraznic si pune tot ce ai invatat in practica

MULTE BAFTA!