| CrinaCriny a întrebat:

Luni eu am o tabara de o saptamana si timpul nu mai trece. Aveti vreo idee pentru ce pot face eu in aceste 2 zile? Dau Funda

5 răspunsuri:
| Aly_5702 a răspuns:

Te poti uita la filme..."Love me if you dare","Ducesa" sunt frumoase.

| CrinaCriny explică (pentru Aly_5702):

Nu vreau fillme vreau altceva! Ceva ce pot face acasa

| Bєshka a răspuns:

Dormi.

| Jee354 a răspuns:

Poti sa te distrezi cu prietenele pe la cumparaturi sau...Stiu eu va intalniti si mai vorbiti...Te poti distra bine pentru ca..Doua zice imediat trec. Sper ca ti-am fost de ajutor :* Multa Bafta!

| des15 a răspuns:

Buna.Poti iesi in oras cu prietenele sau poti sa iti alegi un serial interesant pe care sa il vizionezi, eu iti dau cateva exempletongueretty little liars, Dexter, Lie to me etc.