| AndreeaByby1 a întrebat:

Buna TPU, m-a sunat un număr privat, a zis buna am zis si eu dupa am întrebat cine e si a spus tipul cu numaratoarea si am închis, Credeți ca a fost o gluma sau altceva?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Inchide telefonul la 9 seara si deschide-l dimineata, ca sa nu te mai deranjeze nimeni!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai raspunde deloc la numere private si necunscute, ca poti fii hackeri, pedofili, smecheri samd!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Altceva.

| Laura678 a răspuns:

Bună,încearcă sa nu răspunzi la numerele necunoscute, sunt tot felul de persoane în lumea asta.
Cred ca a fost o farsa copilăresca, uneori oamenii încearcă combinații de numere ca să sune random, treci cu vederea.
În caz dacă tot insista sau ceva exista noțiunea de blocare.